Prodej ideálního podílu o velikosti 1/8 na pozemku parc. č. st. 122, součástí stavba Dolní Bukovina, č. e. 7, obec Horní Bukovina

Prodej ideálního podílu o velikosti 1/8 na pozemku parc. č. 127/9, obec Horní Bukovina

Vše na LV 200

Rekreační objekt je samostatnou stavbou a má jedno nadzemní podlaží. Stavba má částečné podsklepení a disponuje vybudovaným obytným podkrovím.

Na základě letopočtu uvedeného na objektu byl postaven v roce 1959. V roce 2000 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: úprava dispozice – částečná.

V rekreačním objektu se nachází koupelna o výměře 3,50 m2, kuchyňský kout o výměře 2,50 m2, pokoj o výměře 12,00 m2, ložnice o výměře 6,00 m2, ložnice o výměře 12,00 m2,

sklep o výměře 6,00 m2. Podlahová plocha činí 36,00 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 42,00 m2. Orientace obytných prostor je na jih, západ.

Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na jímku. Objekt je vytápěn lokálně pomocí kamen. V objektu je pro ohřev vody instalován bojler.

Rekreační objekt je celkově v dobrém stavu.

Na pozemku se nachází: okrasné dřeviny, ovocné dřeviny, oplocení tvoří pletivo do ocelových sloupků. Sklon pozemku je svažitý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Jsou zde dobré parkovací možnosti přímo u objektu. V místě je zastávka autobusových spojů.

Rekreační objekt je umístěn v části obce, která je stavebně nesrostlá s její sídelní částí a charakter okolí odpovídá rezidenčně – rekreační zóně.

Rekreační objekt je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v okolí je zeleň v bezprostřední blízkosti v podobě luk a lesů.

Oceňované nemovitosti nejsou zatíženy věcnými břemeny.

 

Zpeněženo nejvyšší možné nabídce, nejméně však za cenu znaleckého posudku.

Znalecký posudek viz níže:

zp chata

Bližší informace na tel. čísle: +420 725 178 690